Wszystkie tapety, zdjęcia, obrazki, grafiki opublikowane w serwisie należą do ich twórców i zostały odnalezione w ogólnodostępnych źrodłach internetu. Tapetynatelefon.net nie rości sobie do nich żadnych praw i nie ma zamiaru naruszać praw intelektualnych, artystycznych, lub praw autorskich. W razie wątpliwości co do legalności pochodzenia treści, lub jeśli jesteś autorem tapety i nie wyrażasz zgody na jej wyświetlanie i udostępnienie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt [at] tapetynatelefon.net, a my usuniemy tapetę, lub podamy źrodło pochodzenia.

Wszelkie materiały zawarte na tej witrynie nie mogą być zamieszczane na innych stronach, rozpowszechniane i wprowadzane do systemów gromadzenia danych bez uprzedniej zgody autorów.

Strona ma wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy. Administracja nie bierze odpowiedzialności za działania użytkowników, oraz za następstwa korzystania z serwisu.

Umieszczone linki do innych stron internetowych nie oznaczają promowania takich innych stron przez stronę tapetynatelefon.net, która nie jest też odpowiedzialna za dostępność takich stron ani za ich zawartość. Użytkownik wchodzi na takie strony za pomocą umieszczonych linków na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści stron, do których odsyłamy za pomocą linków na naszej stronie. Jeśli powstaną jakiekolwiek szkody poprzez wykorzystanie prezentowanych tam informacji, jedynie autor poszczególnych stron może być odpowiedzialny, a nie ten, kto odsyła do tych stron.