w

Ruchome tapety na telefon dotykowy


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/centrum/domains/tapetynatelefon.net/public_html/wp-content/themes/bimber-child-theme/template-parts/content-single-overlay-stretched-no-sidebar.php on line 72

Ruchome tapety nie są  już jedynie animowanymi obrazkami, tak jak był kiedyś. Obecnie są to niesamowite, interaktywne tapety, które reagują na dotyk palcem i pozycję telefonu. Istnieją tysiące ruchomych tapet na telefon, jednak my przedstawiamy Wam najlepsze z nich!

Ruchome tapety na Androida

Pobierz na Androida: AMOLED LiveWallpaper

Ruchome tapety na iPhone

Pobierz na iPhone: Live Wallpapers for Me

Animowane GIFy na telefon

Pobierz najlepsze ruchome tapety na telefon dotykowy z naszej strony. Przedstawiamy najlepsze dostępne ruszające się obrazki, które możesz zainstalować na swoim smartfonie. Animacje GIF lub PNG sprawią, że ekran Twojego telefonu będzie wyglądał oryginalnie i zaciekawi każdego, kto na niego spojrzy. Dostępne są również interaktywne tapety, które reagują na ruch telefonu i dotyk palcami po ekranie, imitując na przykład odbicie wody, lub generując śmieszne bombelki. Polecamy sprawdzić naszą kolekcję i skorzystać z unikalnych ruchomych tapet.

Co myślisz?

Napisane przez Mango

TOP10 najlepszych tapet miesiąca – kwiecień 2017

Top 50 najlepszych tapet na telefon 2019