w

TOP10 najlepszych tapet miesiąca – kwiecień 2017

Każdy użytkownik smartfona chce, aby jego telefon był unikalny, oryginalny i niepowtarzalny. Pośród całej gamy możliwości, różnorodnych case’ów na telefony, niespotykanych etui, które świetnie personalizują telefon kolejną ciekawą możliwością jest wybór interesującej tapety, która doskonale pokaże indywidualny styl swojego właściciela.

Poniżej prezentujemy TOP 10 najlepszych tapet w tym miesiącu, które można ściągnąć na swój telefon i nieco urozmaicić jego wygląd.

1. Świąteczne jaja

2. Jajeczka wielkanocne

3. Kurczaczki

4. Pastel

5. Cześc piękna!

6. Poranna rosa

7. Ptszek na rowerku

8. Kwitnąca wiśnia

9. Bukiet kwiatów

10. Tulipany

Tapety na telefon to doskonała opcja dla każdego. Tapety mają nie tylko za zadanie ozdobić telefon, wyróżnić go z tłumu i sprawić, że będzie wyglądał wyjątkowo i niepowtarzalnie, ale przede wszystkim mają wprowadzać właściciela telefonu w dobry nastrój. Piękne widoki na bezkresne morze, lazurowa woda, piaszczysta plaża i palące słońce na pulpicie telefonu doskonale przypomni, że już za chwilę można planować fantastyczny i niezapomniany urlop w tak cudownych okolicznościach przyrody. Może także przywoła wspaniałe wspomnienia poprzedniego lata, które dzięki cudownym przyjaciołom było czasem idealnie spędzonym na zabawie, plażowaniu i imprezowaniu.

Tapeta każdego dnia może być inna – można ją dostosować do nastroju, humoru lub danej sytuacji. Na telefonie można ustawić wszystko – począwszy od szybkich i pięknych samochodów sportowych, zapierających dech w piersiach widoków, ciekawych i pouczających sentencji, logotypów, zabawnych zwierzaków czy postaci z kreskówek. Te i naprawdę wiele innych, kolorowych i zabawnych tapet można znaleźć na przeróżnych portalach internetowych, które posiadają zbiory tapet posortowane w kategorie, dzięki czemu łatwiej jest je przeglądać lub szukać w danej dziedzinie odpowiedniego dla siebie obrazka. Całe mnóstwo interesujących tapet czeka jedynie na odkrycie. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Co myślisz?

Napisane przez Mango

15 wiosennych tapet na telefon

Ruchome tapety na telefon dotykowy